1.12.2013 TÁBORSKÁ OBRUČ

Prvního prosince naše výprava zavítala do Tábora na pohárový závod Táborská obruč. Nejmladší zástupkyní, která odjela sbírat své gymnastické zkušenosti byla Markétka Nováková v kategorii 2006 a ml. Markétka rozehrála svoji „hrací skříňku“ a obsadila v druhém závodě ve své gymnastické kariéře 14.místo. V kategorii nadejě nejmladší ročníku nar.2005  se lépe dařilo Sárce Dillingerové, která získala velmi pěkné 6.místo. Míša Konderová ve stejné kategorii skončila na 11.místě.

Sestavu bez náčiní a zejména pěknou sestavu se švihadlem zacvičila Gabča Kultová. Gabča získala za své sestavy v kategorii naděje mladší celkové 5.místo.

Hned trojí zastoupení již podle pravidel roku 2014 jsme měly v kategorii kadetky starší. Nejlépe se dařilo nejstarší z trojice Kačce Novákové.  Kačka zacvičila především krásnou sestavu se švihadlem, s úžasným výrazem a všemi chycenými riziky a za své výkony si odvezla bronzovou medaili. V těsném závěsu na 4.místě skončila Nikola Haišmanová.  Niki se v obou sestavách vyvarovala větších chyb a rozhodně se mezi staršími kolegyněmi neztratila. Třetí zástupkyní a celkové 6.místo v této kategorii získala Anička Reiserová. Anička  neměla zrovna svůj šťastný den, náčiní moc neposlouchalo, ale Anička dokázala, že se z ní stala zkušená závodnice a bojovnice :-).

Rovnou po hlavě se do kategorie dorostenek vrhly naše 98 Adéla Zrnová a Markéta Kultová. Markétiny sestavy byly poměrně čisté, bez hrubých chyb a odměnou ji bylo hezké 7.místo v této silné kategorii. Adélka nastupovala do druhé sestavy s velkými bolestmi zad, které se projevily na jejích výkonu a obsadila celkové 9.místo.

Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně sil do přípravy na poslední závod tohoto roku v Norimberku (21.12.2013) :-).

Výsledková listina : Táborská obruč 2013.xls (62464)