ZAHRANIČNÍ ZÁVODY

Helga-Fenberg Pokal, Obetraubling

V sobotu 13.10.2018 jsme se rozjeli na další ročník pohárového závodu do německého Obetraublingu. Naší nejmladší zástupkyni Leontýnku Koldinskou bohužel zastihla velká tréma a výpadek paměťi téměř poloviny sestavy a tak ztratila šanci na mnohem lepší výsledek. V kategorii roč. nar. 2009 se lépe dařilo Grétce Havlicové, která obsadila celkové 12.místo (9.místo v sestavě s náčiním), Sofi Hájková pak místo 14. Nejvíce se dařilo tentokrát Diance Lukášové. Obě sestavy vždy poznamenal jeden pád náčiní, což ji ve své kategorii, která byla asi tou nejvyrovnanější odsunul na 7.místo. K medaili v této kategorii chybělo pouze 0,5bodu. Pro zajímavost - v kat. s o rok staršími děvčaty by brala za svůj výkon stříbro, s o dva roky staršími bronz a kat. 2001 a st. by svým součtem bodů dokonce vyhrála Linda Havlicová nakonec do bojů vůbec nenastoupila z důvodu zranění těsně před závodem. Děvčatům gratulujeme , Lindě přejeme brzké uzdravení a těšíme se na další závod, tentokrát do Hradce!

Celý článek

Rudolf Lion cup, Hof 29.9.2018

Podzimní sezónu zahájila děvčata v německém Hofu dne 29.9.2018 na 11th Rudolf LionCup 2018. Konkurence německých,polských i českých klubů byla veliká, ale holky se s tím popraly statečně.
V kategorii Minies získala naše zástupkyně Leontýnka Koldinská 15.místo za sestavu se švihadlem a novou sestavu bez náčiní. V kategorii "Children" závodila Grétka Havlicová, která se probojovala do první desítky a skončila na krásném 8.místě. Dále v této kategorii bojovala Laura Uxová, která získala 10.místo a těsně za ní skončila Sárka Draská na 11.místě. Všechna děvčata závodila v sestavě bez náčiní a se švihadlem.
Kategorie "Pre-juniors B" byla plná šikovných děvčat. Zde bojovala Dianka Lukášová, která skončila na celkovém pěkném 12.místě, a Nelinka Pelnářová vybojovala za dvojboj sestav se švihadlem a s obručí 19.místo.
Na závěr nám udělala radost Linda Havlicová, která získala za sestavu s kužely a obručí krásné 9.místo se sestavou s kužely z 22 závodnic.
Všem děvčatům moc gratulujeme a těšíme se na další závody.

Celý článek

Kontaktujte nás