POHÁROVÉ ZÁVODY 2011

26.11.2011 PODZIMNÍ DRAK - TÁBOR

Se závodní sezónou roku 2011 jsme se rozloučili na pohárovém závodě v Táboře a bylo to loučení medailové. Naše tři závodnice získaly kompletní sadu medailí – zlato, stříbro i bronz. V kategorii kadetek mladších zvítězila Michaela Burdová a Dáda Platzová obsadila 2. místo. Obě předvedly kvalitní výkony, které patřily k těm vůbec nejlepším z celého závodu.  V kategorii závodnic ročníku 2000 se představila Eliška Králová. Eliška prokázala srdce bojovnice, za což ji patří obrovská pochvala. Velmi rychle se oklepala z ošklivého a bolestivého pádu na hlavu, který ji potkal v sestavě se švihadlem. Sestavu docvičila, pak předvedla nejlepší sestavu s obručí ve své kategorii a nakonec se mohla radovat ze 3. místa.
Děvčata,moc gratulujeme, udělala jste nám velikou radost!
Výsledková listina : Výsledky_podzimni_drak_2011-1.xls (52 kB)
Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Podzimni_drak_-_Tabor_26.11.2011

 

+

29. 10. 2011 RUDOLF LION CUP - HOF

Velmi dobrých výsledků dosáhly naše závodnice i v mezinárodním měření sil. Do Německa se vydala šestice našich odvážných reprezentantek a utkala se zde se soupeřkami z Ruska, Ukrajiny, Portugalska, celého Německa a ze čtyř oddílů z ČR. K závodu bylo přihlášeno téměř 140 závodnic a soutěž v jednotlivých kategoriích probíhala až do pozdních večerních hodin. Z našich děvčat se jako první představila Eliška Králová v kategorii nadějí (99 / 00). Na Elišce byla znát tréma i únava z dlouhého závodu, a tak se dopustila několika chyb. Přesto však zanechala dobrý dojem ze svého vystoupení a kromě cenných zkušeností si odvezla pěkné 12. místo. Početné zastoupení jsme pak měli v kategorii juniorek (96 – 98). Svého téměř životního úspěchu zde dosáhla Míša Burdová, která se svým výkonem probojovala až na stupně vítězů a odvezla si tak pohár za 3. místo. Za sestavu s míčem získala dokonce druhou nejvyšší známku a k celkovému druhému místu jí chyběly jen necelé dvě desetiny bodu. Velkou radost nám udělalo také 8. místo Dády Platzové. Škoda ještě chybiček v obruči, protože míč byl nádherný a rozhodčími ohodnocený 4. nejvyšší známkou. Těsně v polovině startovního pole se pak umístily Adéla Zrnová, Martina Haišmanová a Markéta Kultová. Martina je již poměrně zkušenou závodnicí a její sestavy v tréninku vypadaly velmi dobře. V závodě to bohužel vůbec nevyšlo a především dvojnásobný pád obruče za závodní plochu ji připravil o hodně bodů. Marti, vytrvej v usilovném tréninku a jednou to zkrátka vyjít musí! Umístění Adély a Markéty naopak můžeme považovat za velmi uspokojivé. Obě jsou ještě v letošním roce závodnicemi nižší soutěže, kombinovaného programu, a v Hofu tak absolvovaly první start ve volném programu, na který se připravují pro příští rok. I přes větší či menší chybičky v sestavách tedy zaslouží obě velkou pochvalu, protože za poslední měsíce toho natrénovaly moc a moc a dokázaly se vyrovnat i konkurentkám na mezinárodním poli. Všechna naše děvčata navíc patřila ve svých kategoriích k těm nejmladším.
Děkujeme děvčatům za reprezentaci a přejeme jim mnoho chuti do dalších tréninků, aby to za rok bylo zase o fous lepší =).
Výsledková listina : Rudolf Lion cup - HOF 2011.pdf (332,1 kB)
Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Lion_cup_HOF_-_Nemecko_29.10.2011/

 

+

15. 10. 2011 ROZTANČENÉ NÁČINÍ - Milevsko

nominace : Michaela Burdová, Daniela Platzová, Eliška Králová, Nikola Haišmanová
K zisku dvou zlatých a jedné bronzové medaile roztančily naše závodnice své náčiní na pohárovém závodě v Milevsku. V kategorii nadějí se z vítězství radovala Eliška Králová. Eliška měla nelehkou úlohu, když zahajovala celou odpolední část závodu, ale předvedla soustředěný výkon a dokázala tak porazit i třeba velmi kvalitní závodnice ze Slovenska. Další zlatou medaili vybojovala Míša Burdová v kategorii kadetek ročníku nar. 1998. Míše se mimořádně vyvedla sestava s míčem a celkově zvítězila o 1,5 bodu před letošní mistryní ČR Michaelou Šlosarovou z Přerova. Na stupních vítězů tyto závodnice doplnila na 3. místě Dáda Platzová. Dádě tentokrát vyšla lépe obruč, za kterou získala vysoké bodové hodnocení, ale i míč byl docela pěkný. Závodu se zúčastnila také Nikola Haišmanová v kategorii nadějí mladších. Té však závod příliš nevyšel, nevyvarovala se velkých chyb a obsadila 10. místo. Závodnicím gratulujeme a děkujeme pořadatelům RG Proactive Milevsko za velmi pohodový a příjemný závod.
Výsledková listina :   Vysledky Roztancene nacini 2011.xls (89,5 kB)
Fotografie :  skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/15.10.2011_Roztancene_nacini_-_Milevsko
Novinový článek  v Píseckém deníku : m.denik.cz/mobile/pisecky_denik/clanek/1349760

 

+

8. 10. 2011 PLZEŇSKÝ POHÁR a MEMORIÁL J. KROCOVÉ

nominace : E. Horová, A. Zrnová, M. Kultová, K. Nováková, D. Faboková, S. Benetková, Z. Bendová, E. Králová, N. Haišmanová, A. Reiserová, M. Burdová, D. Platzová, M. Haišmanová
Vsobotu se v hale TJ Slavoj Plzeň konal již 12. ročník Mezinárodního pohárového závodu pod názvem PLZEŇSKÝ POHÁR a závod družstev, MEMORIÁL J.KROCOVÉ. I přes  všechny nezaviněné problémy, proběhl závod v přátelské atmosféře, díky všem zúčastněným oddílům a díky vydatné pomoci všech rodičů. V dopolední části se konal závod Kombinovaného programu.Naše závodnice obsadily přední místa ve všech třech kategoriích. Ve III. VTp skončila na 1.místě Katka Nováková, na 2.místě Dominika Faboková, na 3.místě Sára Benetková a na 4.místě  Zuzana Bendová. Ve II. VTp si 1.místo vybojovala Adélka Zrnová a Markétka Kultová obsadila 3.místo. V I. VTp obsadila 1.místo Eliška Horová. Poháry předával čestný host , starosta MO Plzeň 3, pan Jiří Strobach. V odpolední části probíhal závod ve Volném programu, s mezinárodní účastí závodnic. Obsahoval 4 věkové kategorie.. Naše závodnice cvičily, opět velice úspěšně, ve třech kategoriích. V I.kategorii- Naděje mladší, si 1.místo vybojovala Eliška Králová.Na 2.místě skončila Nikola Haišmanová a na 3.místě Anička Reiserová. Ve II.kategorii -Kadetky mladší se na 1.místě umístila Míša Burdová a na 3.místě Dáda Platzová. Ve III.kategorii- Kadetky starší vybojovala Martina Haišmanová 4.místo. Ceny vítězkám předával náš další čestný host, ředitel Nadace 700 let MP,ing.Miroslav Raboch. Na závěr byla vyhodnocena Soutěž družstev - Memoriál J. Krocové. Družstvo našich závodnic obsadilo 1.místo. Všem  se závod moc líbil a již se těšíme na další ročník v roce 2012.
Výsledková listina Výsledková listina Plzeňský pohár 2011.xlsx (37,8 kB)
Fotografie od profesionálního fotografa : dogs.rajce.idnes.cz/Gymnastika_-_Plzensky_pohar_a_Memorial_J.Krocove
Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Plzensky_pohar_2011
+

10.6.2011 PLZEŇSKÝ POHÁREK

nominace : T.Hejduková, G.Kultová, N.Pitulová, T.Mrcková, S.Benetková, Z.Bendová, A.Zrnová, M.Kultová a E.Horová
V pátek odpoledne se konal v tělocvičně Hotelové školy v Plzni na Borech  pohárový závod základního a kombinovaného programu, pod názvem PLZEŇSKÝ POHÁREK. Za velké účasti závodnic / 60 dívek ze sedmi oddílů / si naše dívky  vybojovaly pěkné umístění ve všech kategoriích, kde startovaly. V té nejnižší 0.kategorii si v A zajistila 2.místo Tereza Hejduková a 5. místo Gabriela Kultová. V kategorii 0 B se Natálie Pitulová umístila na 6.místě. V I. kategorii základního programu vybojovala Tereza Mrcková 6. místo. V kombinovaném programu si ve III.kategorii vybojovala Sára Benetková 1.místo, Zuzana Bendová se umístila na 2-3.místě. Ve II.kategorii byla na 1.místě Adélka Zrnová a na 2.místě Markéta Kultová. V I.kategorii kombinovaného programu se na 2-3.místě umístila Eliška Horová. I když byl závod pro velkou účast závodnic náročný, těšíme se na další ročník v roce 2012.
Fotografie: skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Plzensky_poharek_10._6._2011/
Výsledková listina : Vysledkova listina Poharek 2011.pdf (99,7 kB)
+

4.6.2011 TÁBORSKÝ POHÁR

nominace: E.Králová, M.Burdová a D.Platzová 
Na poslední závod jarní sezóny se naše trojice děvčat vydala do oblíbeného Tábora. Jako první se nám představila Eliška Králová v sestavách bez náčiní a s obručí. Bezka se Elišce moc povedla, ale bohužel obruč jí dnes moc neposlouchala. I tak si Eli odvezla pěkné 5. místo. V odpolední části závodu, jsme měli dvě želízka - Míšu Burdovou a Dádu Platzovou. Obě se představily v kategorii kadetek mladších, ve které se představila i letošní mistryně ČR. Bohužel Míšu míč také moc neposlouchal a objevily se velké chyby. Ve švihadle zabojovala a nakonec z toho bylo krásné 2.místo. Dáda předvedla své sestavy s obručí a míčem velice soustředěně a v konečném pořadí to bylo moc pěkné 4.místo. Organizátorům děkujeme za krásné ceny, které pro závodnice připravili.
Děvčatům moc gratulujeme a budeme se těšit na jejich výkony v podzimní části sezóny !!!

Výsledková listina: Výsledky - Táborský pohár 2011.xls (102 kB)

Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Taborsky_pohar_4._6._2011/

 

+

29. 5. 2011 CHOMUTOVSKÝ POHÁR

nominace : S. Benetková, E. Horová, M. Kultová, N. Haišmanová, M. Haišmanová, M. Burdová
 Dne 29.5.2011 v neděli jsme navštívili 26. ročník CHOMUTOVSKÉHO POHÁRU. Závodilo se v kombinovaném programu a ve volném programu. V KP se představily 3 závodnice z našeho oddílu. V III. Vtp Sára Benetková  po velice pěkné sestavě bez náčiní získala 9-10. místo, v II. Vtp Markéta Kultová  předvadla velice hezkou sestavu s obručí a odvezla si krásné 2. místo a v I. Vtp Eliška Horová získala 5. místo. Ve VP se zúčastnily také 3 závodnice. V nadějích mladších se Nikol Haišmanová umístila na 6. místě, v kadetkách mladších Michaela Burdová vybojovala krásnou 3. pozici a v kadetkách starších Martina Haišmanová za svůj výkon získala 4. místo

Fotografie: skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Chomutovsky_pohar_29.5.2011/

Výsledková listina : vysledkychomutovpohar.xls (68 kB)

+

28.5.2011 VUK KERAMIKA - PLZEŇ

nominace : N. Haišmanová, M. Haišmanová, L. Kreslová, E. Králová, M. Burdová
V sobotu se závodilo v hale TJ Slavoj, kde se konal 12. ročník závodu s názvem VUK keramika pohár. Na startu nechyběly ani přední závodnice z nedávných mistrovství ČR, a tak se o keramické poháry muselo vskutku bojovat. Velkou radost nám udělala Eliška Králová, která získala bronzovou medaily a tedy 3. místo v kategorii nadějí mladších. V této kategorii startovaly také Nikola Haišmanová a Linda Kreslová, které se umístily na 7. a 11. místě. V kategorii kadetek mladších předvedla velmi bojovný výkon Míša Burdová. Odměnou jí bylo 2. místo a stříbrná medaile. Mezi kadetkami staršími závodila Martina Haišmanová a obsadila 6. místo.

 Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/VUK_Keramika_Plzen_28._5_._2011/

Výsledková listina : vysledkova_listina_VUK_keramika_pohar_2011.xls (64,5 kB)

+

1.5.2011 MILEVSKÝ POHÁREK - MILEVSKO

nominace : A. Reiserová, E. Králová, D. Platzová, M. Burdová
Jako každoročně jsme prvomájový den strávili na pohárovém závodu nadějí moderní gymnastiky v Milevsku, kde se konal již 18. ročník tohoto závodu. Mezi závodnicemi z celé České republiky se představily i čtyři reprezentantky našeho klubu. Největšího úspěchu dosáhla Michaela Burdová, která si v nejpočetnější kategorii kadetek mladších vybojovala 1. místo a tedy zlatou medaili. Ve stejné kategorii startovala také Daniela Platzová a umístila se na pěkném 6. místě. V kategorii nadějí mladších ročníku 2001 závodila Andulka Reiserová a odvezla si krásné 5. místo. Mezi nadějemi ročníku 2000 se představila Eliška Králová a obsadila také moc pěkné 5. místo.

Vybrané fotky uloženy ve fotogalerii a ostatní na skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Milevsky_poharek_1.5.2011/

Výsledková listina: Milevský pohárek 1.5. 2011.xls (89,5 kB)

Video: naděje - www.youtube.com/user/LuciGYM?feature=mhee#p/u/1/qe9m384-pJM

          kadetky - www.youtube.com/user/LuciGYM?feature=mhee#p/u/0/zBVQ97mTAK4

+

9.4.2011 KRÁLOVSKÉ VINOHRADY PRAHA

nominace : E. Horová, M. Kultová, A. Zrnová, S. Benetková
Na pohárový ,,Květinový závod´´ jsme zavítaly do stověžaté Prahy. V dopoledním programu se představily dívky III. a II.VTp kombinovaného programu. Za náš oddíl startovaly 3. závodnice. Nejúspěšnější byla Adéla Zrnová, která si svým výkonem zajistila krásné 7.místo ve velmi početné II. kategorii. V této kategorii také velice pěkně zacvičila Markéta Kultová a mohla se tak těšit ze 14. příčky. Ve III. kategorii se na 18. místě umístila Sára Benetková. V odpolední části závodu svou závodní sezónu zahájila Eliška Horová, která poprvé soutěžila v I.VTp a za sestavy s kužely a se stuhou, obsadila 24. místo. Ačkoliv byl celý závod pro všechny velmi náročný, děvčata si ho náramě užila a odjížděla domů spokojena a těšíc se na další závod.

Vybrané fotky uloženy ve fotogalerii a ostatní na skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Kvetinovy_pohar_-_Sokol_Kralovske_Vinohrady_Praha/

Výsledková listina: Květinový pohár 9. 4. 2011.xls (85 kB)

+

9.4.2011 RG PROACTIVE CUP - MILEVSKO

nominace : A. Reiserová, M. Haišmanová, D. Platzová
Bojovat o co nejlepší umístění se do Milevska vydalo 125 závodnic z 25 oddílů z ČR a Slovenska. Na tomto velkém gymnastickém klání nechyběly ani naše závodnice. Představily se zde Andulka Reiserová, Daniela Platzová a Martina Haišmanová. Andulka závodila v kategorii nadějí mladších ve dvojboji sestav s náčiním, ve které patřila k nejmladším účastnicím. Konkurence se nezalekla a za velmi sympatický výkon na závodním koberci vybojovala 13. místo. Ze závodnic svého ročníku získala dokonce čtvrté nejvyšší celkové hodnocení. Dáda v letošní sezóně závodila poprvé a její vystoupení bylo poznamenáno velikou trémou. V kategorii kadetek mladších však nakonec obsadila krásné 5. místo a to především díky dobrým známkám za obtížnost.Martina se představila s míčem a v obruči a v obou sestavách předvedla poměrně dobré výkony, díky kterým se v kategorii kadetek starších umístila na pěkném 6. místě.

Video: www.youtube.com/user/LuciGYM?feature=mhee

Výsledková listina: Proactive cup 9. 4. 2011.xls (108,5 kB)

+

3.4.2011 ÚSTECKÝ POHÁR

nominace :  M. Kultová, A. Zrnová, S. Benetková, Z. Bendeová, N. Haišmanová, M. Haišmanová
   V neděli jsme se vydaly předvést své umění na přátelský závod do Ústí nad Labem a přivezli jsme první jarní medaili. Stříbro v kategorii kombinovaného programu II. VTp vybojovala Markéta Kultová za volnou sestavu s obručí. Ve stejné kategorii startovala také Adéla Zrnová, kterou obruč malinko neposlouchala, ale přesto obsadila pěkné 6. míato. Zuzana Bendová předvedla velmi dobře svoji novou sestavu bez náčiní a v početné konkurenci v kategorii III. VTp se umístila na 7. místě. Sára Benetková závodila rovněž v sestavě bez náčiní a při premiérovém staru v kombinovaném programu obsadila 10. místo. Ve volném programu se představila Nikola Haišmanová, která se v kategorii nadějí mladších umístila na pěkném 7. místě. V kategorii kadetek starších si poprvé při závodu vyzkoušela sestavu se stuhou Martina Haišmanová. Stuha se celkem vydařila, bohužel však utíkala obruč. Přesto Martina obsadila dobré 7.místo.                                                                                                                                                                                      

Vybrané fotky uloženy ve fotogalerii a ostatní na skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_3.4.2011/

Výsledková listina: Ústecký pohár 3. 4. 2011.xls (71,5 kB)

 

+

2.4.2011 PÍSECKÝ POHÁR

nominace  : E. Králová, A. Reiserová
         Jako první se do jarního závodění zapojily naše dvě naděje mladší, Andulka Reiserová a Eliška Králová, a to na mezinárodním závodu v Písku. Obě naše závodnice poprvé startovaly ve dvojboji sestav s náčiním a ve velké konkurenci závodnic z dvaceti českých oddílů a ze Slovinska se rozhodně neztratily. Andulka obsadila v kategorii nadějí ročníku 2001 moc pěkné 6. místo a dokonce porazila i zahraniční závodnici. Eliška si krásným výkonem i úsměvem v kategorii nadějí ročníku 2000 vybojovala výborné 5.místo.

Video: www.youtube.com/user/LuciGYM?feature=mhee

Výsledková listina: Písecký pohár 2. 4. 2011.doc (517 kB)

+

Kontaktujte nás