POHÁROVÉ ZÁVODY

11.11.2018 21:46

Na poslední závod letošního roku jsme se vypravili v neděli 11.listopadu do Jablonce nad Nisou. Počasí sv. Martinovi, aby přijel na bílém koni moc nepřálo za to nám přivezl celkem 4 cenné kovy.
Odpolední program přinesl závod jednotlivkyň ve volném a kombinovaném programu a jako první se do boje vrhly naše naděje, na které tentokrát čekala pouze jedna sestava a to sestava se švihadlem. A jak to dopadlo? Startovní číslo jedna a celkové 1.místo Grétka Havlicová a zlatá medaile, Nely Pelnářová startovní číslo tři a celkově krásná bronzová medaile, Laura Uxová 6.místo a Sofi Hájková 7.místo. Další cenný bronz vybojovala za sestavu se švihadlem a obručí Dianka Lukášová v kategorii kadetek mladších a na závěr bronzová medaile pro Niki Haišmanovou v kategorii dorostenek za sestavu s obručí a kužely! Holky děkujeme !!! Teď nás čeká spousta práce na nových sestavách a opravách těch stávajích, ale už teď se těšíme na jaro, na další závody!

27.10.2018 21:00
Minulý týden se naše závodnice zúčastnily dalšího ročníku závodu O pohár královny Elišky v Hradci Králové. Nejlépe se vedlo v kategorii kadetek mladších Diance Lukášové, která za své sestavy s obručí a švihadlem vybojovala krásný zlatý pohár a medaili. O trochu méně se vedlo našim mladším závodnicím Sárce Draské, Grétce Havlicové, Lauře Uxové, Sofi Hájkové a Nelče Pelnářové, které neposlouchalo náčiní. Za své výkony se umístily v druhé polovině závodního pole. Jako nejmladší s náma na závod jela i Leontýnka Koldinská, kterou bohužel přemohla nervozita, ale i tak skončila na pěkném 7.místě.

I tak děvčatům moc gratulujeme a držíme jim palce na příští víkend do Jablonce, kde se zúčastní posledního závodu tohoto roku

 

Kontaktujte nás

Kontakt

Mgr. Jiřina Eva Neklová Na Dlouhých 27
312 00 Plzeň
tel: 777 152 828 neklova@volny.cz
Vytvořeno službou Webnode