OBLASTNÍ A REPUBLIKOVÉ PŘEBORY 2011

21.5.2011 MČR NADĚJE - PRAHA

Postup z Oblastního přeboru: Králová Eliška, Haišmanová Nikola, Reiserová Anna
V sobotu 21. 5. 2011 se v Praze konalo Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší. Naše tři naděje – Anička Reiserová, Eliška Králová a Nikola Haišmanová se v této náročné kategorii vydaly reprezentovat nejen náš oddíl, ale i západočeskou oblast. Závodu se zúčastnilo celkem 44 závodnic ze všech koutů republiky a naše děvčata se ani přes drobné chybičky a nervozitu z ,,mistrovského koberce“ v té nabyté konkurenci neztratila. Obsadily: Eliška 24. místo, Nikola 28. místo a Anička 35. místo. Pro všechny tři to bylo vůbec první mistrovské závodění a doufáme, že pro ně bylo povzbuzením do dalších tréninků.

Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/MCR_nadeje_mladsi_21.5.2011_Praha/

Výsledková listina : MČR naděje mladší - víceboj.pdf (44,8 kB)

+

15.5.2011 OBLASTNÍ PŘEBOR - KOMBINOVANÝ PROGRAM - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Nominace:
Základní program - Kultová Gabriela, Hejduková Tereza, Mrcková Tereza
Kombinovaný programBenetková Sára, Bendová Zuzana, Zrnová Adéla, Kultová Markéta, Horová Eliška
 V neděli 15.května se jako každý rok konal v Mariánských Lázních oblastní přebor v základním a kombinovaném programu. A jako každý rok nám toto krásné lázeňské město moc nepřálo. Z našich závodnic, které se zúčastnily závodů, se nejlépe umístila M.Kultová, která ve II.kategorii kombinovaného programu obsadila 3. místo, dále pak A. Zrnová, která ve stejné kategorii získala 4.místo. S. Benetková vybojovala  pěkné 4.místo a  Z. Bendová 6.místo ve III.kategorii kombinovaného programu. E.Horová pak obsadila v I.kategorii kombinovanoho programu celkové 8.místo. Pro začínající děvčátka, která závodila v základním programu, to byl první větší závod v jejich gymnastické kariéře. Všechny závodnice se snažily podat co nejlepší výkony, ale štěstí jim moc nepřálo. Věříme, že  příští rok bude stát na naší straně. 

Fotografie: skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Oblastni_prebor_ZPMG_KP_15.5.2011_-_Marianske_Lazne/

Výsledkové listiny : Oblastní přebor ZPMG.xls (519,5 kB) ; Oblastní přebor KP.xls (347 kB)

+

7.5.2011 MČR - KADETKY MLADŠÍ A STARŠÍ - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Postup z Oblastního přeboru: Burdová Michaela, Platzová Daniela, Haišmanová Martina
Dne 7. 5. 2011 čekal na naše kadetky vrchol sezóny ve Žďáru nad Sázavou, kde se konalo Mistrovství České republiky v kategorii kadetky mladší a kadetky starší pro rok 2011.Náš oddíl odjela reprezentovat tři děvčata. V kategorii kadetek mladších se představily Dáda Platzová a Míša Burdová, v kategorii kadetek starších cvičila Martina Haišmanová.
Dáda po trochu rozpačitém švihadle zajela velice pěknou sestavu s míčem a následně pak ve finále výbornou sestavu s obručí a vybojovala tak krásné 9. místo. U Míši se projevila nervozita a také jarní zranění. I přes chyby, které se objevily bohužel ve všech sestavách, si díky své technické úrovni a náročnosti sestav odvezla pěkné 7. místo. V odpolední části závodu se na závodním koberci předvedla Martina, a to v sestavách s míčem a se stuhou. Ani ona se nevyvarovala chyb, zejména ve své nové sestavě se stuhou, a v nabyté konkurenci tak vybojovala 23. místo.

Děkujeme děvčatům za celoroční práci a doufáme, že za rok to bude jen a jen lepší.

Fotografie: skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/MCR_Kadetky_mladsi_a_starsi_7.5.2011_Zdar_nad_Sazavou/

Výsledková listina: MČR kadetky mladší.pdf (59,6 kB) ; MČR kadetky starší.pdf (59,9 kB)

+

16.4.2011 OBLASTNÍ PŘEBOR - VOLNÝ PROGRAM - PLZEŇ

Nominace : N. Haišmanová, E. Králová, A. Reiserová, L. Kreslová, M. Burdová, D. Platzová, M. Haišmanová
V sobotu se v hale TJ Slavoj Plzeň konal oblastní přebor ve volném programu. Závod probíhal v pěti kategoriích a naše jednota měla ve třech své závodnice. Byly to kategorie : neděje mladší ,kadetky mladší a kadetky starší.Tyto kategorie se utkaly v trojboji. Všechny naše dívky se snažily podat co nejlepší výkony, a že se jim to povedlo o tom svědčí jejich výborné umístění. V kategorii nadějí mladších si titul oblastní přebornice a tedy 1. místo vybojovala Eliška Králová, 2. místo získala N. Haišmanová a 3. místo Anna Reiserová. Krásné 5. místo obsadila Linda Kreslová. V kategorii kadetky mladší si titul oblastní přebornice 1. místem vybojovala Míša Burdová. Na 2. místě se umístila Dáda Platzová. O další titul oblastní přebornice se 1. místem v kategorii kadetky starší  postarala Martina Haišmanová. Všechny naše závodnice, které se umístily na oblastním přeboru do třetího místa, postupují na republikové přebory ve svých kategoriích. Budeme jim všichni držet palce, aby i tam dosáhly pěkných výsledků.

Vybrané foto je uloženo ve fotogalerii a ostatní fotky najdete na adrese skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Oblastni_prebor_16.4.2011_Plzen/

Výsledková listina: Oblastní přebor - volný program 16.4.2011.xls (135 kB)

Video: www.youtube.com/user/LuciGYM?feature=mhee#p/u/3/R4LTCg6jItE

+

Kontaktujte nás