POHÁROVÉ ZÁVODY

V této rubrice nejsou žádné články.

POHÁROVÉ ZÁVODY

9.5.2015 MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ

Druhým závodem prodlouženého víkendu byl již 4.ročník mezinárodního závodu Memoriál Aleny Fialové. Naše závodnice přijela prověřit děvčata z Německa, Rakouska a Polska.

Zaslouženou stříbrnou medaili si v kategorii kadetky starší odnesla Nikola Haišmanová. Nikola konečně prolomila smůlu z předchozích závodů, vyvarovala se velkých chyb a předvedla velmi slušný výkon v obou sestavách.

V téže kategorii se na pěkném 7.místě umístila Sára Benetková. Sára si zaslouží pochvalu zejména za sestavu s obručí, za kterou získala čtvrté nejvyšší ohodnocení.

Krásného výsledku dosáhla i Sárka Dillingerová v kategorii naděje mladší, když z 37.závodnic vybojovala celkové 10.místo. Z českých závodnic získala dokonce páté nejlepší umístění.

Velice silná byla kategorie kadetky mladší ( r.2003-2004 ), ve které bojovala v dvojboji sestav s míčem a obručí Linda Havlicová a Gabriela Kultová. Linda v součtu obou sestav vybojovala pěkné 10.místo, Gábině patřilo 18.místo.

Dvojí zastoupení měl náš oddíl i v kategorii naděje nejmladší r. 2007 a to Markétu Novákovou a Dianku Lukáškovou. Markétka předvedla pěkný dvojboj sestav bez náčiní a s obručí a získala 6.místo, Dianka i přes nevydařenou sestavu bez náčiní obsadila 7.místo.

Svého prvního mezinárodního závodu se v kategorii naděje nejmladší r. 2008 a ml. zúčastnila i Nelinka Pelnářová. Nelča získala za sestavu bez náčiní hezké 10.místo a mezi konkurencí se rozhodně neztratila. 

Děvčatům gratulujeme a kadetkám mladším držíme palce na nadcházející MČR!

+

18.4.2015 III.KOLO ZPČ LIGY

Třetího kola ZPČ ligy se zhostil v sobotu 18.dubna plzeňský oddíl TJ Slavoj Plzeň.

V kategorii kadetky starší opět vystoupila na nejvyšší stupínek Eliška Králová, která si tímto vítěstvím již předčasně zajistila i celkové vítězství v rámci Západočeské ligy v této kategorii.

Velmi pěkný trojboj sestav předvedla Sárka Dillingerová v kategorii naděje mladší a získala krásné 2.místo.  Medailové pozice obsadila i Markétka Nováková (naděje nejmladší r.2007) a Linda Havlicová (kadetky mladší). Obě děvčata získala bronzovou medaili.

Pochvalu si zaslouží naše nejmladší účastnice Justýnka Hodková a Nelinka Pelnářová, které závodily v sestavě bez náčiní. Justýnka obsadila 6.místo a Nelča 8.místo.

Velmi vyrovnaný výkon bez hrubých chyb předvedla Gabča Kultová ( kadetky mladší), které patřilo 7.místo. V kadetkách starších obsadila Dominika Faboková 4.místo, Anna Reiserová 5.místo, Kačka Nováková 7.místo, Nikola Haišmanová 8.místo a Sára Benetková 14.místo.

Dorostenky Adéla Zrnová i Markéta Kultová předvedly lepší výkon než v předchozích kolech, ale opět se přesvědčily, jak je konkurence silná :-).

Děkujeme za pěkné výsledky!

Výsledkové lisiny : Liga 3.kolo - výsledky upr..pdf (655888)

Fotografie ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/3.kolo_ZPC_ligy_-_18.4.2015/

+

12.4.2015 2.KOLO ZPČ LIGY

Další medailová umístění vybojovaly naše závodnice v rámci 2. kola závodu ZPČ ligy. Eliška Králová a Linda Havlicová obhájily své pozice z Karlových Varů a Justýnka Hodková se probojovala na stupně vítězů.

V nejpočetnější kategorii nadějí nejmladších 2008 jsme měli dvě zástupkyně. Týnka si za velmi povedenou sestavu bez náčiní odnesla bronzovou medaili, Nele Pelnářové patřilo 7. místo.

Markétce Novákové se mezi nadějemi 2007 tentokrát tolik nedařilo, ale přesto získala pěkné 5. místo a hned za ní na místo 6. se postavila Dianka Lukášová.

Sárka Dillingerová v trojboji nadějí mladších předvedla krásnou sestavu bez náčiní, ale náčiní ji zlobilo, a tak skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě.

Pochvalu zaslouží naše kadetky mladší. Linda Havlicová s Gábinou Kultovou zvládly své sestavy i přes velmi dlouho trvající sled a vybojovaly 3., resp. 4. místo.

Kadetkám starším kralovala stejně jako ve Varech Eliška Králová. Sice se tentokrát také dopustila chybiček, ale za kvalitně předvedený trojboj ji právem patřila zlatá medaile. V silně obsazené kategorii kadetek dále získaly Katka Nováková 4. místo, Anna Reiserová 5. místo, Dominika Faboková 6. místo, Nikola Haišmanová 7. místo a Sára Benetková 9. místo.

Naše dorostenky si bohužel vybraly „padací“ den, zejména v sestavách s kuželi, a obsadily Adéla Zrnová 7. místo a Markéta Kultová 8. místo.

Děvčata děkujeme :-)!

Výsledkové listiny : vysledky_2.kolo zpcliga.pdf (85107)

Fotografie ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Plzen_-_2._kolo_ZPC_ligy_-_12.4.2015/

+

21.3.2015 Karlovarský lázeňáček - 1.kolo ZPČ ligy

Ziskem sedmi medailí vstoupily naše závodnice do jarní závodní sezóny. Jednou z ozdob 1. kola Západočeské ligy byly bezesporu výkony vítězné Elišky Králové v kategorii kadetek starších. Hned při prvním startu jara předvedla Eliška vynikající víceboj a o zlaté medaili nemohlo být pochyb. Velkou radost nám udělaly také mladší závodnice. Ze svých prvních větších závodů si odnesly Nelinka Pelnářová 2. místo a Justýnka Hodková 4. místo. Mezi nadějemi nejmladšími se na stříbrný stupínek probojovala Markétka Nováková a Dianka Lukášová získala pěkné 5. místo. Sárka Dillingerová v nadějích mladších, která startovala v té obtížnější kategorii, kde se předváděl trojboj sestav, si také vedla úspěšně a odnesla si bronzovou medaili. Bronz si i přes zdravotní problémy, které přece jen při cvičení byly znát, vybojovala Linda Havlicová v kadetkách mladších a Gábina Kultová se vyrovnaným výkonem ve všech třech sestavách zařadila těsně pod stupně vítězů. Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kadetkách starších. Elišku Královou na stupních vítězů doplnila Anna Reiserová, která si odvezla 3. místo. Závodnice této kategorie a dorostenek cvičí obtížný trojboj s předepsaným a libovolným náčiním a bylo vidět, že zejména na nových sestavách musí ještě trošku zapracovat, neboť každá předvedla ve svém repertoáru nějakou pěknou, ale i slabší sestavu. Dominika Faboková se umístila na 4. místě, Katka Nováková na 6. místě, Nikola Haišmanová na 7. místě a Sára Benetková uzavřela nejlepší desítku. Mezi dorostenkami pak získala Adéla Zrnová bronzovou medaili a Markéta Kultová 4. místo.

Holky, dnes jste nás rozhodně potěšily! :-)

Výsledkové listiny : _VYHODNOCENI_Karlovarský_lázeńáček_2015_-_VP.pdf (258412)

Fotografie ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Karlovy_Vary_-_1._kolo_ZPC_ligy_21._3._2015/

+

Kontaktujte nás