RAPIĎÁČEK 2019 

Ve čtvrtek 14.3.2019 se konal kontrolní oddílový závod „RAPIĎÁČEK“. Závodu se zúčastnila naše nejmladší děvčátka, která se věnují základnímu programu a zároveň i naše zkušené závodnice cvičící volný program.

V kategorii 0.B si svojí první zlatou medaili vybojovala Anetka Hofmanová, stříbrnou příčku obsadila Maruška Chodorová a z první bronzové medaile se radovala Vanesska Betincová.  Velká pochvala však patří i dalším holčičkám a to Verunce Bočkové, Aničce Strakové a Isabelce Hrdličkové.

Kategorii 0.A zvítězila Viktorka Bočková, před druhou Sofinkou Červenou.  Další děvčátka se bohužel z důvodu nemoci závodu nezúčastnila a tak si na ten svůj první závod musí ještě chvilku počkat :-).

Volný program zahájila děvčata z kategorie naděje nejmladší a to sestavami bez náčiní. Alenka Kuchynková v této kategorii celkově zvítězila před druhou Julií Kopeckou. Pro obě děvčátka to byla rovněž závodní premiéra.

Kategorii naděje mladší ovládla se svým trojbojem sestav Grétka Havlicová a získala tak zasloužené zlato. Velmi pěkné sestavy zacvičila i druhá Sofi Hájková, na třetí místě pak skončila Sárka Draská.  Děvčátka v této kategorii doplnila ještě Týnka  Koldinská na 4.místě a Laura Uxová na místě pátém.

Velmi vyrovnaný souboj předvedla v kategorii kadetek mladších Nelinka Pelnářová a Dianka Lukášová. Obě se nevyvarovaly velkých chyb, ale nakonec  se o necelý bod ze zlaté medaile radovala Dianka, před stříbrnou Nelinkou :-).

Své sestavy ukázala i naše kadetka starší Linda Havlicová, které se tentokrát nejvíce zadařila sestava se stuhou a v kategorii dorostenek se bohužel díky zranění Dominiky Fabokové představila jen Niki Haišmanová. Niki nám udělala velkou radost sestavou s kužely, která byla opravdu SUPER a těšíme se na ně v tomto podání i na „ostrých“ závodech J. Linda i Niki si rovněž odnesly zlaté medaile.

Všem děvčátkům gratulujeme, děkujeme za předvedené výkony, divákům za hezkou atmosféru a těšíme se další závody a to 30.3.2019 v Plzni a Ústí nad Labem.

 

Kontaktujte nás