DOUBRAVECKÉ LISTY - červen 2014 :-)

RZ RADOST 2014

Prázdniny každoročně přinášejí také společně strávený týden na letním soustředění.  V letošním roce jsme se tak již počátkem července vydali do rekreačního zařízení Radost v obci Dol, abychom nejen o prázdninách nelenivěli, ale hlavně, abychom si je náležitě užili. 

Dosyta jsme tak využili tamní tělocvičnu, ve které vznikla řada nových sestav a tanečků, a kde se odehrávalo dopolední „mučení“ rozcvičkou, či posilováním. Bez využití nezůstalo ani obrovské hřiště s umělým povrchem -  jako stvořené pro trénování techniky kuželů, či jiného náčiní, i pro sportovní hry. No a přesto, že počasí nám příliš nepřálo, tak se našlo i sluníčko pro ozkoušení bazénu a s ním spojené vodní hrátky…, které vyústily v jedno vosí žihadlo v noze a v jeden pořádný úžeh J 

O volnějším středečním dnu jsme se vydali na výlet za ochočenými daňky do nedalekého zámeckého parku v Blatné, a poté jsme v cukrárně doplnili zásoby energie na večerní maškarní. Za předvedené masky a vystoupení patří všem děvčatům veliká pochvala! 

A tak … i když, jako každoročně, se ráno nikomu nechtělo vstávat a večer naopak jít spát, i když občas někdo remcal nad obědem, a nebo naopak pořád běhal do obchůdku pro sladkosti, i když někdy bylo těžké děvčatům vysvětlit, že na soustředění se opravdu trochu cvičit musí, že bez wifi v hlavní budově se dá přežít, že v dešti se musí zavřít střešní okna, že v pokoji musí být uklizeno alespoň tak, aby se tam dalo procházet a že sraz někde v půl neznamená, že ve třičtvrtě je tak akorát se začít připravovat k odchodu…byl to moc hezký týden. 

Těšíme se zase za rok! :-)

FOTO : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/Soustredeni_RZ_Radost_-_cervenec_2014/#

Kontaktujte nás