POHÁROVÉ ZÁVODY

4.11.2012 POHÁROVÝ ZÁVOD VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH

První listopadová sobota patřila již 22.ročníku závodu společných skladeb  v Plzni. Naše děvčata  ve složení  Anna Reiserová, Eliška Králová, Sára Benetková, Dominika Faboková a Kateřina Nováková představila v kategorii naděje starší a obsadila 4.místo. Bylo to pro ně první představení  a tak byla vidět nervozita, která se projevila v řadě chyb. Po prvním provedení však bylo znát, že strach a obavy opadly  a druhé provedení už se obešlo bez velkých chyb. Děvčata nyní čeká 10.11.2012 oblastní přebor  ve společných skladbách.
Výsledková listina: Vysledkova listina_4.listopadu2012 Plzen.xls (60 kB)

 

+

27.10.2012 RUDOLF LION CUP HOF 2012

Již 5. ročník mezinárodního závodu Rudolf Lion Cup 2012 se konal v sobotu 27.10.2012 v německém Hofu. I letos byla účast velmi početná a obohacena mimo domácí německé gymnastky také o ruské, ukrajinské, belgické, portugalské, polské, estonské a české závodnice.
V kategorii Pre-Juniors se nejvíce dařilo Elišce Králové, která obsadila 3.místo a odvezla si krásný pohár. O pár desetinek za Eliškou skončila na 4.místě Dominika Faboková. Domča si zaslouží velkou pochvalu za svůj krásný úsměv a výraz v obou sestavách. Kačka Nováková se i po tréninkové pauze vydala bojovat s námi. Podala zejména pěkný výkon v sestavě s obručí a odměnou jí bylo celkové hezké 12.místo.
Ve večerních hodinách si v kategorii juniorek přivezla zlatý pohár Míša Burdová. Za především hezkou sestavu s míčem si  celkové 7.místo vybojovala Martina Haišmanová. Dáda Platzová podala pěkný výkon v sestavě s obručí a obsadila 8.místo.
Děvčatům moc gratuluje za předvedené výkony a reprezentaci oddílu a těšíme se na 6.ročník Rudolf Lion cup Hof 2013 :-) !!!
Výsledkové listiny: Ergebnisse Lion Cup 2012.pdf (359,9 kB), Hof_PJ(1).docx (1,5 MB)
 

 

+

6.10.2015 PLZEŇSKÝ POHÁR , MEMORIÁL J. KROCOVÉ

V sobotu 6.10.2012 se v hale Slavoje Plzeň konal 13. ročník PLZEŇSKÉHO POHÁRU , mezinárodního závodu v moderní gymnastice a 24. ročník MEMORIÁLU J. KROCOVÉ, soutěže družstev. V osmi věkových kategoriích závodilo 68 českých a německých gymnastek. V dopoledním závodu soutěžily děvčata ve třech kategoriích kombinovaného programu. Odpoledne se v pěti věkových kategoriích utkaly závodnice volného programu. Celý závod probíhal v klidné a přátelské atmosféře. Čestnou ředitelkou byla paní Ing. Eva Prokopová, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy při Magistrátu MP. Ceny vítězkám přišli předat starosta městského obvodu Plzeň 3 pan Jiří Strobach a starosta doubraveckého obvodu Plzeň 4 pan Bc. Michal Chalupný
Ve III. kategorii KP zvítězila Sára Benetková a druhé místo vybojovala Maruška Silovská. V I. kategorii KP si vedla dobře i Eliška Horová, která obsadila 4.místo. V kategorii nadějích mladších vybojovala Gábinka Kultová pěkné 8.místo. Stříbrná medaile, především za hezkou sestavu bez náčiní patří Aničce Reiserové v kategorii naděje mladší. Nikola Haišmanová vybojovala ve stejné kategorii 6.místo. Vítězkou kategorie kadetky mladší se stala Eliška Králová, Dominika Faboková obsadila 7.místo a 8.místo patří Kačce Novákové. Naše nejpočetnější zastoupení bylo v kategorii kadetek starších. Zlatou medaily si odnesla Míša Burdová, bronzovou Dáda Platzová. Hezké 6.místo získala Martina Haišmanová, 10.místo patřilo Adéle Zrnové a 12.místo Markétě Kultové.  Děvčata se celkovým  získem 3 zlatých, 2 stříbrných a 1 bronzové medaile umístila na 1.místě v  Memoriálu J. Krocové, soutěži družstev . 
Děvčatům gratulujeme a těšíme se na 14. ročník Plzeňského poháru a jubilejní 25. ročník Memoriálu J. Krocové.
Foografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/6.10.2012_PLZENSKY_POHAR_2012/
Výsledkové listiny : PP 2012_KP.pdf (38,1 kB)PP 2012_MEM.pdf (30 kB), PP 2012_VP1.pdf (39,7 kB), PP 2012_VP2.pdf (41,1 kB), PP 2012_VP3.pdf (39,9 kB), PP 2012_VP4.pdf (40,8 kB), PP 2012_VP5.pdf (38 kB)
 

 

+

2.6.2012 TÁBORSKÝ POHÁR

Ani v letošním roce jsme neporušili tradici a závodem v Táboře jsme se rozloučili s jarní závodní sezónou. Největší radost nám tentokrát udělalo 3. místo Andulky Reiserové v kategorii nadějí mladších ročníku 2001. Andulka se velmi zdatně popasovala se svojí náročnou sestavou s obručí, poté si pěkně odtancovala beznáčku a odměnou jí byl krásný bronzový pohár, který si zasloužila nejen za závodní výkon, ale především za snahu v celém školním roce. V kategorii kadetek mladších si největší pochvalu zaslouží Dominika Faboková. Domča se konečně vyvarovala velkých chyb, cvičila velmi soustředěně a klidně a získala krásné bodové ohodnocení, které ji vyneslo na pěkné 5. místo. Těsně před ní na 4. místě skončila Eliška Králová. Té se ale naopak příliš nedařilo. Eliška zvítězila v první sestavě, avšak pád náčiní na konci sestavy s míčem ji stál medailové umístění. V této kategorii startovala také Kačka Nováková. Kačka předvedla, že její sestavy jsou závod od závodu lepší a lepší, ale přece jen nějaké ty chyby se ještě vyskytly. I tak obsadila pěkné 8. místo. Zástupkyně jsme měli také v kadetkách starších. Zde obsadila Míša Burdová o 25 tisícin bodu 3. místo před Dádou Platzovou, na kterou zbyla ta nejméně oblíbená bramborová pozice. Přesto spíše Dády výkon zaslouží uznání, neboť i přes závěr sezóny cvičila soustředěně, bez větších chyb a byl na ni při sestavě moc pěkný pohled. Míša se bohužel dopustila velkých pádů v obou sestavách a dobrý výsledek jí zachránila pouze vyšší obtížnost sestav. Na velký závod se s námi vydala sbírat zkušenosti také naše nejmladší závodnice Gábina Kultová a v nejpočetnější kategorii nadějí nejmladších, kde startovalo přes 30 děvčátek, se rozhodně neztratila.
Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci, gratulujeme a přejeme jim co nejvíce úspěchů při podzimních závodech :)
Výsledková listina: vysledkova_listinatabor2012.xls (103 kB)

 

+

13.5.2012 CHOMUTOVSKÝ POHÁR

Neděle 13.května patřila pohárovému v Chomutově. V dopolední části se představila děvčata kombinovaného programu – Sára Benetková, Maruška Silovská, Zuzana Bendová a Eliška Horová. Všechna děvčata předvedla dobré výkony, bez velkých chyb a pádů. Nejlépe se dařilo Sáře Benetkové, která v kat. III.VTp vybojovala krásné 4.místo a Marušce Silovské, která vybojovala pěkné 7.místo. Společně pak děvčata získala bronzovou medaili v soutěži družstev.
V kategorii naděje nejmladší si svou premiéru na závodním koberci odbyla Gábinka Kultová. Nervozita byla znát, ale i tak si Gabča zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.
Odpoledne patřilo již „zkušeným“ kadetkám volného programu. V kategorii kadetky mladší vybojovala pěkné 12.místo Kateřina Nováková.  Pochvalu si zaslouží především za sestavu s míčem.
Celkové 4. místo Míši Burdové bylo nejlepším výsledkem v kategorii kadetky starší.  Míša předvedla moc hezkou sestavu se stuhou, ve které obsadila 2.místo. Pěkné výkony před nadcházejícím MČR v obou sestavách ukázala Dáda Platzová, za což ji patří hezké 7.místo. Na  14.místě se umístila Adéla Zrnová. Pochvalu si Adéla zaslouží za velmi slušnou sestavu s míčem.
Děvčatům gratulujeme za předvedené výkony :)
Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/13.5.2012_Chomutovky_pohar_2012/
Výsledková listina: Chomutovský-pohár-2012-výsledky.xls (82 kB)

 

+

5.5.2012 MEMORIÁL ALENY FIALOVÉ, TJ Slavoj Plzeň

Sobota 5. května patřila I. ročníku Memoriálu Aleny Fialové, který se konal na našem skoro „domácím“ závodním koberci v Plzni.
Závod byl velice početně obsazen, zúčastnilo se ho přes 130 závodnic nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Německa.
V nadějích mladších nás zastupovala Nikola Haišmanová. Nikola předvedla zejména pěknou sestavu se švihadlem,díky které si odnesla stříbrnou medaili. V kategorii kadetek mladších vybojovala rovněž 2.místo Eliška Králová. Eliška ukázala velmi kvalitní výkony v obou svých sestavách, čemuž odpovídalo i vysoké bodové ohodnocení. Elišku v této kategorii doplnila ještě Kateřina Nováková. Katku pozlobila obruč, ale poté ukázala pěknou sestavu se švihadlem a nakonec z toho bylo hezké 16.místo. V kadetkách starších Míša Burdová zajela velmi čistě svoji sestavu s míčem a odměnou jí byl zisk stříbrné medaile. Z krásného 5. místa se mohla radovat  Martina Haišmanová. Martina až na neposlušné riziko v sestavě s míčem předvedla pěkné výkony bez velkých chyb. A na 16.místě se umístila Adéla Zrnová. Áďa se tentokrát nevyvarovala velkých chyb v první sestavě s obručí, ale následně zabojovala a předvedla hezkou sestavu s míčem.
Gratulujeme děvčatům k jejich předvedeným výkonům a k zisku 3 stříbrných medailí a pořadatelům děkujeme za hezký závod :-).
Výsledková listina : Memorial Aleny Fialove 2012_vysledky.xls (948,5 kB)
Fotografie: skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/5.5.2012_Memorial_Aleny_Fialove,_Plzen

 

+

1.5.2012 MILEVSKÝ POHÁREK

K prvomájovému dni neodmyslitelně patří závod v Milevsku s názvem Milevský pohárek. V letošním roce se jej zúčastnila pětice našich kadetek a vedla si mimořádně úspěšně. V kategorii kadetek mladších zvítězila Eliška Králová. Elišce se sice příliš nevydařila sestava s obručí, ale druhá sestava se švihadlem byla opravdu pěkná. Je velmi dobře, že je Eliška bojovnice a po obruči nic nevzdala. V této kategorii startovala také Dominika Faboková. Domča si k určenému švihadlu jako libovolné náčiní zvolila těžký míč, a i když v něm byly manipulační chybičky, v této sestavě jí to mimořádně sluší. V poměrně početně obsazeném startovním poli nakonec obsadila 8. místo. Kadetky starší měly předepsanou stuhu a velmi nás těší, že sestavy našich závodnic se již značně zlepšily. Nejlépe se vedlo Míše Burdové, která obsadila stříbrnou příčku. V sestavě s libovolným náčiním dokonce získala nejvyšší ohodnocení. Těsně pod stupni vítězů na 4. místě skončila Martina Haišmanová. Martině se vyvedla především zmíněná stuha, je přeci jen vidět, že s ní již cvičila minulý rok. Na 5. místě se umístila Dáda Platzová. Dádu nová stuha přece jen trochu pozlobila, ale obruč předvedla výborně a získala za ni vynikající známku.
I přes velké vedro byl závod velmi pěkný a již nyní se těšíme na další závody v Milevsku.
Výsledková listina: 2012_milevsky_poharek.doc (215,5 kB)
Fotografie: skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/1.5.2012_Milevsky_poharek/

 

+

15.4.2012 ÚSTECKÝ POHÁR

Dalším městem, které hostilo pohárové klání moderních gymnastek, bylo Ústí nad Labem. V letošním roce zaznamenali pořadatelé mimořádný zájem o závod, a tak z něj byl opravdu celodenní „maraton“. Náš oddíl se vydaly reprezentovat závodnice volného i kombinovaného programu. Ve III. VTp kombinovaného programu si velmi dobře vedly Sára Benetková a Maruška Silovská, které za své sestavy se švihadlem obsadily 6. a 7. místo. Pro Marušku to byl vůbec první gymnastický závod a zvládla ho tedy na výbornou. Ve II. VTp kombinovaného programu si poprvé svoji sestavu s míčem vyzkoušela Zuzka Bendová. Míč ji na ploše trošku zlobil, ale i tak jí to v novém dresu moc slušelo. Výborného výsledku dosáhla v kategorii nadějí mladších Andulka Reiserová. Ze sestavy se švihadlem postoupila do finále, kde si ještě obručí vylepšila známku a v této nejpočetnější kategorii obsadila mezi 27 závodnicemi 9. místo. Poprvé se ve volných sestavách představila Kačka Nováková v kategorii kadetek mladších. Byla na ní znát tréma, ale bojovala a odměnou jí bylo pěkné 6. místo. V kategorii kadetek starších závodila Martina Haišmanová, která si odvezla 7. místo za pěkně zacvičenou stuhu a trochu utíkavý míč.
Výsledková listina : up2012(1).xlsx (87,3 kB)
Fotografie ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/15.4.2012_Ustecky_pohar

 

 

+

14.4.2012 VINOHRADSKÝ HROZEN

V sobotu 14.4.2012 se v hale Sokola Královské Vinohrady v Praze konal tradiční pohárový závod ,,Vinohradský hrozen". V kategorii kadetky mladší startovala Dominika Faboková. Dominika se vyvarovala velkých chyb a po velmi slušných výkonech v obou sestavách si zaslouženě odvezla stříbrnou medaili. Početné zastoupení jsme měli v kategorii kadetky starší. Nejúspěšnější byla Míša Burdová, která vybojovala bronzovou medaili. Velmi pěkné výkony předvedla Dáda Platzová a obsadila hezké 5.místo a na 10. místě se umístila Adéla Zrnová.  Závodu v I.VTP kombinovaného programu se zúčastnila Eliška Horová. Vyrovnaný výkon, bez  velkých chyb přinesl Elišce zisk bronzové medaile. Děvčatům gratulujeme za reprezentaci oddílu a těšíme se na jejich výkony na oblastním přeboru.
Výsledková listina : I.VTP.pdf (61,4 kB), VH Kadetky mladší.pdf (62,7 kB), VH Kadetky starší.pdf (56,5 kB)
Fotografie ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/14.4.2012_Vinohradsky_hrozen_2012

 

+

31. 3. 2012 ŽĎÁRSKÁ SNĚŽENKA

Jarní závodní sezónu jsme započali v poměrně dalekém Žďáru nad Sazávou, kam se sjely gymnastky nejen z celé České republiky, ale také z Ukrajiny, Ruska, Polska, Slovenska a Slovinska. Naše kadetky mladší i starší si poprvé vyzkoušeli start s novými náčiními, tedy míči a stuhami, a tak to pro nás byl závod především pro sbírání zkušeností. I tak se děvčata v nabitém startovním poli neztratila. Pochvalu zaslouží především Eliška Králová, která v kategorii kadetek mladších postoupila do finále a obsadila 12. místo z 32 závodnic. Ve stejné kategorii startovala také Dominika Faboková a při svém prvním startu ve volných sestavách skončila nedaleko za branami finále. V kategorii nadějí mladších si celkem slušně vedla Nikola Haišmanová, která získala 13. místo. Naše kadetky starší, Míšu Burdovou, Dádu Platzovou a Martinu Haišmanovou trochu potrápily sestavy se stuhou, ale bojovaly též statečně.
Výsledková listina: kadetky mladsi.pdf (58,3 kB); kadetky starsi.pdf (51,8 kB)nadeje mladsi.pdf (56,5 kB)
Fotky ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/31.3.2012_Zdarska_Snezenka/

 

 

+

Kontaktujte nás