7.6.2014 TÁBORSKÝ POHÁR

Posledním závodem jarní sezóny byl pro naše závodnice Táborský pohár. Na všech děvčatech již byla znát trocha nesoustředěnosti vlivem nadcházejícího léta, ale hlavní bylo si naposledy užít závodění, a to se jistě podařilo. Nejmladší z našich účastnic byla Sára Dillingerová, která v kategorii ročníku 2005 obsadila 8. místo. Sárka zaslouží pochvalu hlavně za zapamatování si upravených zobtížněných sestav. V kategorii o rok starších děvčat se představila Gábina Kultová a za velmi pěkně odcvičené obě sestavy si odvezla 9. místo. Trojí zastoupení jsme měli v kategorii kadetek starších. Nejlépe si vedla Eliška Králová, byť ji závod na závěr sezóny příliš nesedl, tak obsadila pěkné 5. místo. Hned příčku za ní, 6. místo, vybojovala Anna Reiserová a 7. místo Nikola Haišmanová. AndulkaNikolou ukázaly, že již obtížné sestavy zvládají, a obě dvě předvedly poměrně kvalitní výkony. Slabší den měly dorostenky. Markétě Kultové patřila smolná, ale krásná 4. pozice, a také pochvala za bojovnost po nezdaru při první sestavě s míčem. Martina Haišmanová dnes určitě nepředvedla to, co umí, ale to je ve sportu běžné :-). Nakonec si odvezla 5. místo. Adéla Zrnová měla nešťastný závěr v obruči, ale s míčem to pak bylo velmi dobré a patřilo jí 6. místo.

Děkujeme děvčatům za reprezentaci a přejeme jim, aby přes léto nabrala co nejvíce sil do dalšího tréninku!

Výsledkové listiny : Táborský_pohár_2014.xlsx (39842)

Fotografie ze závodu : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/7.6.2014_Taborsky_pohar/#