20. - 21.12.2014 NÜRNBERG

Posledním závodem letošního roku byl tradiční a velmi oblíbený mezinárodní závod v Norimberku, kam se vydalo 8 našich závodnic. V sobotu se představily mladší gymnastky, mezi nimiž bojovaly Linda Havlicová a Gábina Kultová. Obě se v početné konkurenci umístily ve druhé desítce a poměrně úspěšně se tak rozloučily s podzimní závodní sezónou. V neděli závodila starší skupina děvčat, na které již však byla vidět poměrně veliká nesoustředěnost na sestavy a spíše těšení na vánoční trhy a svátky vůbec. Umístění pod stupni vítězů byla slušná, ale naše gymnastky měly určitě na víc! V kategorii ročníku 2001 se Anna Reiserová umístila na 7. příčce. V kategorii o rok starších závodnic se umístily Dominika Faboková na 5., Eliška Králová na 6. a Kateřina Nováková na 7. místě. Dorostenky Adéla Zrnová a Markéta Kultová obsadily 6., resp. 8. místo.

Výsledkové listiny : Výsedky_Norimberk_2014.pdf (249611)

Fotografie : skmgrapidplzen.rajce.idnes.cz/MZ_Norimberk%2C_GER_-_21._12._2014/

Děvčata nyní čekají minimálně dva měsíce pilného trénování.

Přejeme jim dostatek sil i chuti a odhodlání :-).