VÝSLEDKY ZA ROK 2012

OBLASTNÍ A REPUBLIKOVÉ PŘEBORY

28. 4. 2012   OBLASTNÍ  PŘEBOR  VP - Plzeň

NM -   2. místo – Anna Reiserová

          3. místo – Nikola Haišmanová

KM -   1. místo – Eliška Králová  OBLASTNÍ PŘEBORNICE

          2. místo – Kateřina Nováková

          3. místo – Dominika Faboková

KS -   1. místo – Michaela Burdová  OBLASTNÍ PŘEBORNICE

         3. místo – Martina Haišmanová

         5. místo – Daniela Platzová

         9. místo – Adéla Zrnová

 

19. 5. 2012  MČR  KADETKY MLADŠÍ, STARŠÍ - Brno

KM -   8 . místo – Eliška Králová

         27. místo – Kateřina Nováková

         31. místo – Dominika Faboková

KS -   10. místo – Michaela Burdová

          16. místo – Daniela Platzová

          19. místo – Martina Haišmanová

 

26. 5. 2012  MČR  NADĚJE MLADŠÍ - Praha

        24. místo – Nikola Haišmanová

        35. místo – Anna Reiserová

 

27. 5. 2012  OBLASTNÍ  PŘEBOR  KP - Mariánské Lázně

III. VTP -   5. místo – Sára Benetková

                  7. místo – Marie Silovská

II. VTP -    4. místo – Zuzana Bendová

I. VTP -      5. místo – Eliška Horová

 

10. 11. 2012 OBLASTNÍ PŘEBOR – SPOLEČNÉ SKLADBY – Plzeň

NS -  2. místo : Anna Reiserová, Sára Benetková, Eliška Králová, Dominika Faboková,

                       Kateřina Nováková, Linda Kreslová, Nikola Haišmanová                         

                              

POHÁROVÉ  ZÁVODY

31. 3. 2012  ŽĎÁRSKÁ  SNĚŽENKA

NM -   13. místo – Nikola Haišmanová

KM -    12. místo – Eliška Králová

           22. místo – Dominika Faboková

KS -     11. místo – Michaela Burdová

           17. místo – Daniela Platzová

          20. místo – Martina Haišmanová

 

14. 4. 2012  VINOHRADSKÝ  HROZEN

I. VTP -  3. místo – Eliška Horová

KM -       2. místo – Dominika Faboková

KS -       3. místo – Michaela Burdová

             5. místo – Daniela Platzová

            10. místo – Adéla Zrnová

 

15. 4. 2012  ÚSTECKÝ  POHÁR

III. VTP -   6. místo – Sára Benetková

                  7. místo – Marie Silovská

II. VTP -   13. místo – Zuzana Bendová

NM -          9. místo – Anna Reiserová

KM -          6. místo – Kateřina Nováková

KS -          7. místo – Martina Haišmanová

 

1. 5. 2012  MILEVSKÝ  POHÁREK

KM -      1. místo – Eliška Králová

             8. místo – Dominika Faboková

KS -      2. místo – Michaela Burdová

            4. místo – Martina Haišmanová

            5. místo – Daniela Platzová

 

5. 5. 2012  MEMORIÁL  ALENY  FIALOVÉ

NM -    2. místo – Nikola Haišmanová

KM -    2. místo – Eliška Králová

          16. místo – Kateřina Nováková

KS -     2. místo – Michaela Burdová

           5. místo – Martina Haišmanová

          16. místo – Adála Zrnová

 

13. 5. 2012  CHOMUTOVSKÝ  POHÁR

III. VTP -  4. místo – Sára Benetková

                 7. místo – Marie Silovská

                 3. místo – soutěž družstev

NNM -      13. místo – Gabriela Kultová

KM -         12. místo – Kateřina Nováková

KS -           4. místo – Michaela Burdová

                  7. místo – Daniela Platzová

                 14. místo – Adéla Zrnová

 

2. 6. 2012  TÁBORSKÝ  POHÁR

NNM -     24. místo – Gabriela Kultová

NM -          3. místo – Anna Reiserová

KM -           5. místo – Dominika Faboková

                  8. místo – Kateřina Nováková

KS -           3. místo – Michaela Burdová

                 4. místo – Daniela Platzová

 

6. 10. 2012  PLZEŇSKÝ  POHÁR

III. VTP -   1. místo – Sára Benetková

                  2. místo – Marie Silovská

I. VTP -      4. místo – Eliška Horová

NNM -        8. místo – Gabriela Kultová

NM -          2. místo – Anna Reiserová

                 6. místo – Nikola Haišmanová

KM -          1. místo – Eliška Králová

                 7. místo – Dominika Faboková

                 8. místo – Kateřina Nováková

KS -           1. místo – Michaela Burdová

                 3. místo – Daniela Platzová

                 6. místo – Martina Haišmanová

                10. místo – Adéla Zrnová

                12. místo – Markéta Kultová

Memoriál J.Krocové       1. místo - DRUŽSTVO

 

27. 10. 2012  PLZEŇSKÝ  SOUDEK

III. VTP -   1. místo – Marie Silovská

I. VTP -      1. místo – Eliška Horová

NM -          2. místo – Anička Reiserová

                  4. místo – Nikola Haišmanová

KS -           3. místo – Markéta Kultová

                  4. místo – Adéla Zrnová                              

 

ZAHRANIČNÍ  POHÁROVÉ  ZÁVODY

                                                                                             

27. 10. 2012  LION  CUP  HOF  Německo

Juniorky B -   1. místo – Michaela Burdová

                      7. místo – Martina Haišmanová

                      8. místo – Daniela Platzová

Naděje B -      3. místo – Eliška Králová

                      4. místo – Dominika Faboková

                     12. místo – Kateřina Nováková

 

15. 12. 2012   I. W. R. S. Nurnberg Německo

NM -         10. místo – Gabriela Kultová

KM -           4. místo – Nikola Haišmanová

                  6. místo – Anna Reiserová

KS -            4. místo – Eliška Králová

                   8. místo – Kateřina Nováková

Juniorky -    7. místo – Michaela Burdová

                    9. místo – Adéla Zrnová

                   11. místo – Martina Haišmanová

                   13. místo – Daniela Platzová

                   16. místo – Markéta Kultová

 

Kontaktujte nás